EMÜ SELLi mängude tulemused

Möödunud nädalavahetusel toimusid Tartus SELLi mängud, kus osales 1150 sportlast 49 ülikoolist, mis olid pärid 9 erinevast riigist. Eksootiliseim osaleja oli Hiina.

EMÜ oli väljas 7 alal kokku 12 alast. Esindajad olid meil sulgpallis, kergejõustikus, võrkpallis, tõstmises, korvpallis, ujumises ja lauatennises.

Tulemused:

Sulgpall - Mikk Järveoja saavutas teise koha jäädes finaalis alla leedulasele Povilas Bartusis 31-21 ja 21-13 Vytautas Magnus Ülikoolist

Kergejõustik:

Kristjan Rosenberg - kaugushüppes 2. koht tulemusega 7.10; kõrgushüppe 1. koht tulemusega 2.01; 110m tõkkeid 3. koht ajaga 14,92.

Kaspar Arusalu - kaugushüppes 8. koht.

Kaspar Sale - odaviskes 5. koht; kettaheite 8. koht.

Võrkpall - võrkpallis esindasid EMÜ sel korral ainult naised, kes lõpetasid turniiri 8. kohaga.

Tõstmine - Kristin Strohm saavutas 2. koha.

Korvpall - Esko Tõnissoni juhendamisel sai naiskond 4. koha ja meeskond 2. koha. Meeskonna finaalvastaseks oli Euroopa üliõpilaste meister Vytautas Magnus Ülikool.

Ujumine - EMÜ esindas Jüri Laos ja 50m vabalt saavutas 20. koha ning 100m vabalt 14. koha.