Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid alistas esimeses veerandfinaalmängus KK Viimsi

Eelmisel nädalal alustas Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid Saku I liigas veerandfinaalmängudega, kui kodus võideti KK Viimsi/Noto meeskonda tulemusega 82:74.

Mängu alguses haaras Viimsi 22:16 eduseisu, kuid poolajaks oli maaülikool kahe punktiga peal. Tasavägine heitlus jätkus kuni mängu lõpuni, mille kodumeeskond suutis enda kasuks pöörata.

KK Viimsi oli tubli ja kasutas omad võimalused ära, nende miinuseks oli lauavõitlus, sõnas meeskonna kapten Joosep Russak.

Joosep Russak kerkis üleplatsimeheks, kui viskas 29 punkti ja noppis lisaks 9 lauapalli. Gert Kaldmäe nimele jäi 18 punkti ja 8 lauapalli. Kaksikduubliga sai hakkama Argo Orumaa, kes vikas 13 silma ja kogus 10 lauapalli.  Viimsi poolelt olid tulemuslikud Kristjan Evart 17 punktiga, Andreas Märtson 14 silmaga ja Tauri Miggur tõi 12 punkti.

Veerandfinaali teine kohtumine peetakse Viimsis reedel, 06.04.2018 kell 20.00.