Eesti Maaülikool II/Ülenurme alistas tasavägises heitluses BC Rapla

Saku II liigas mängis oma esimese play-off kohtumise Eesti Maaülikool II/Ülenurme meeskond, kes alistas tasavägiselt kulgenud mängus BC Rapla, skooriga 76:72.

Veel 1.20 enne mängu lõppu oli Rapla 71:70 juhtimas, kuid maaülikooli mängijad teenisid järjepanu kuus vabaviset ja Jan Samuel Vogelainen tabas lisaks mängu lõpusekunditel keskpositsiooniviske ja nelja punktine edu kodumänguks oli vormistatud.

Üleplatsimeheks tõusis Eesti Maaülikooli poolelt Jan Samuel Vogelainen, kes viskas 24 punkti ja noppis 11 lauapalli, Anar Park lisas 16 ja Viljar Kams 12 silma. Rapla resultatiivseim oli Kenno Kokk 15 punktiga, Ott Kruselli arvele jäi 14 silma.

Eesti Maaülikooli duubelmeeskond asus seega "kahest-mängust-paremat" kaheksandikfinaali juhtima nelja punktiga, korduskohtumine toimub juba reedel, 16.03.2018, kell 18.30 Ülenurme spordihoones.

Paari võitjat ootab veerandfinaalis ees BC Viljandi/telliauto.ee võistkonnaga.