Nädala eelvaade Eesti Maaülikooli korvpallis

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid meeskond alistas Saku I liigas eelmisel nädalal G4S Noorteliiga II meeskonna ja kindlustas võiduga põhiturniiri teise koha. Neljapäeval, 08.03.2018 mängib Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid Paide Viking Window meeskonnaga, kellelt saadi viimati napp kaotus.

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid on viimased viis mängu mänginud kindlalt ja suutnud kõik vastased alistada. Paide meeskonna mänguvorm on aga olnud kõikuv ja viimane mäng kaotati lausa skooriga 52:77 Viimsi meeskonnale.

Paide Viking Window asub põhiturniiri tabelis 12. võidu ja 7. kaotusega neljandal kohal, kui Eesti Maaülikool asub 16. võidu ja 3. kaotusega teisel kohal.

Eesti Maaülikool II/Ülenurme meeskond mängib Saku II liigas aga oma esimese 1/8 finaalmängu reedel, 09.03.2018, kuid ootab veel vastast paarist BC Rapla – BC Viljandi/telliauto.ee (paari kaotaja tuleb vastu Eesti Maaülikooli duublile). Kohtumine peetakse Ülenurme spordihoones.

Mõlemad kohtumised tulevad põnevad, kõik saali!