EMÜ korvpallurid said EMil 4. koha

Pilt on EUSA Basketball 2017 facebooki lehelt.

Eile oli üliõpilaste Euroopa meistrivõistluste viimane võistluspäev, kus EMÜ korvpalli meeskond oli võistlemas 3. koha eest. Vastaseks oli Poola Maria Curie-Sklodowska Ülikool. Kui esimesel poolajal läks Poola ülikool 13 punktiga juhtima, siis kolmandal veeerandajal tegi meie meeskond 8-17 spurdi ja oli viimasele veerandajale minnes ainult 4 punkti kaugusel. Poolakad näitasid viimasel veerandil siiski oma võimu ja võitsid 3. koha meie meeskonna ees seisuga 66-49.

Siiski on tegemist väga tubli tulemusega ja jagame kiitust tubli turniiri teinud meestele! Finaalkoht ei olnud kaugel - poolfinaalis jäädi napilt, alla Hispaania Sevilla Ülikoolile. Eelmisel korral kui vastav turniir toimus, kaks aastat tagasi, lõpetasid meie mehed 6. kohaga.

Euoopa meistrivõistlustelt võttis osa ka meie naiskond ja sai 11. koha. Varasemalt pole meie naised üliõpilaste korvpalli EMil osalenud.