Saalihoki mehed pääsesid meistriliiga finaali

Väravas EMÜ SK mängija, Karl-Erik Kruusmaa

Täna toimus Eesti Maaülikooli SK ja SK LINK / Saku vahel 4. poolfinaalmäng. Vastava mängu võiduga tagas EMÜ SK koha finaalis.

Eile 14. aprillil toimus kolmas poolfinaal kohtumine, mida võõrustas SK LINK / Saku Kristiine spordihoones. Koduvõistkond võttis poolfinaalseerias oma esimese võidu tartlaste vastu seisuga 8:7.

Täna Eesti Maaülikooli spordihoones toimunud kohtumist domineerisid meie mehed. Võit vormistati seisuga 8:5. Seega võitis EMÜ SK seeria seisuga 3:1 ja läheb finaalis kokku Sparta Team Automaailmaga, et heidelda meistritiitli nimel.

Viimastel mängudel on EMÜ SK väravat kaitsnud Karl-Erik Kruusmaa, kelle suurepäraste mängude tõttu on väga tugeva vastase, SK LINK / Saku, vastu võetud olulised võidud. Ka viimases mängus nimetati ta EMÜ SK parimaks mängijaks.

Mängu statistika siin.