Uudised

Eesti meistrivõistlused kergejõustikus kujunesid EMÜ sportlastele edukaks

Nädalavahetusel toimusid Lasnamäe hallis talvised kergejõustiku Eesti meistrivõistlused. Võistlustules oli Eesti Maaülikooli Spordiklubi esindav tõusev mitmevõistleja Kristjan Rosenberg, kes püüdis korjata üksikaladelt isiklikke rekordeid. Samuti esindasid Eesti Maaülikooli Sten Veelak, Argo Jõesoo ja Grete Tõnne.

Toomas Klaupi õpilane Kristjan Rosenberg osales teivas- ja kaugushüppes ning saavutas mõlemal alal koha poodiumil. Teivashüppes sai Rosenberg kirja 4.90m ja saavutas selle tulemusega ülipingelises võistluses kolmanda koha, teda edastas mitmevõistluse kolleeg Janek Õiglane, kes sai samuti lõpptulemuseks kirja 4.90m, kuid oli parem 4.80m katsel, mille ta ületas esimesel korral ja Rosenberg alles teisel. Teivashüppe võitis olümpiavõitja poeg Robin Nool ümmarguse tulemusega 5.00m. Kaugushüppes sai Rosenberg teisel katsel kirja 7.16m ja võitis selle tulemusega hõbemedali. Rosenbergist oli eile, 28.03.16 parim vaid Henrik Kutberg 7.56m.

Enn Selliku õpilane Argo Jõesoo osales samuti kahel alal, kus ta pääses poodiumile, nimelt saavutas 1500m jooksus teise koha ajaga 4.04,13 ja 3000m jooksus kolmanda koha ajaga 8.36,67.

Sten Veelak osales kolmikhüppes ja tegi nii öelda oma ära ning tuli 14.90m kolmandale kohale, teda edestasid eksmaaülikooli sportlane Igor Syunin, kes sai kirja 15.18m ja olümpiavõitja poeg Jaanus Uudmäe, kelle jalad kandsid teda 15.75m.

Grete Tõnne saavutas 3000m jooksus ajaga 10.27,07 neljanda koha.