Parkimine Maamessi ajal

Seoses Agrofoorumi ja Maamessi toimumisega on liikluskorraldus linnaku parklates tavapärasest erinev. Maamessi ajaks, mis toimub 16.04.15 – 18.04.15 on sissesõit maaülikooli spordihoone parklasse meie klientidele ja treeneritel korraldatud selliselt,  et sisenemisel on vaja esitada turvatöötajale EMÜ Spordklubi kliendikaart (roheline) ja öelda, millisest treeningust osa võtad. Kliendikaardi näitamist läheb vaja, kui külastad spordihoonet kell 8.30 kuni 17.00-ni.

Kinnistute sissesõiduteede otstes on võõraste tagasitõrjumiseks paigaldatud liiklusmärgid „Sissesõidukeeld“ koos lisatahvliga „Lubatud EMÜ töötajatele“.  Palume siinjuures kõigil sõidukiga liiklejatel arvestada, et ka nendel päevadel teevad AS Ühisteenused kontrolörid oma igapäevast tööd. Kõigile, kes eiravad sõiduki parkimisel liiklusseadusest tulenevaid nõudeid, võidakse määrata leppetrahvi nõue. Kuna Maamess toimub ainult üks kord aastas, siis loodame kõigi mõistvale suhtumisele. Kel vähegi võimlik, siis palun planeerige nendel päevadel linnakus liiklemine ilma autota.