Eesti Maaülikooli korvpallimeeskond jõudis veerandfinaali

Täna, 11.03.15 peetud 1/8 finaali korduskohtumises olid maaülikooli pallurid kodus teistkordselt üle Rapla Stipend meeskonnast tulemusega 73:62. Mängu algus oli EMÜ meeskonnal parem ja poolaeg võideti tulemusega 32:22. Kolmandat veerandaeg alustas aga külalismeeskond Rapla edukamalt tabades viskeid kolmepunkti joone tagant ja mängisid 10 punktise vahe tagasi, korra said isegi paaripunktilise edu. Kodus mänginud EMÜ suutis neljandal veerandajal korralikult „püssi paukuma“ saada ja Sander Karro eestvedamisel suudeti kiirelt edu tagasi 10 punktiliseks mängida. Sander Karro toetas meeskonda lõppkokkuvõttes 13 punktiga. EMÜ meeskonnast tõi enim punkte Argo Orumaa, kes viskas mängu lõpuks 17 punkti ja noppis 9 lauapalli. Gert Kaldmäe (11 lauapalli) ja Taavi Leok tõid mõlemad 15 punkti .

Eesti Maaülikooli korvpallimeeskonna veerandfinaali vastaseks on Noto Outlet/Toila meeskond. Esimene veerandfinaalmäng peetakse Toila kodusaalis reedel, 20.03.15.

Autor: Esko Tõnisson