Korvpallimeeskonnal lõppes põhiturniir

Eesti Maaülikooli korvpallimeeskonnal lõppes eilsega, 26.02.15 II liiga põhiturniir, kui alistati Terminali meeskond kodus tulemusega 97:71. Meeskonna parimana viskas 23 punkti "Lõuna-Eesti parim kalakasvataja" Taavi Leok, sealjuures tabas Taavi kolmepunktiviskeid 13/7 ja blokeeris vastaste kolm pealeviset. Aina paremasse mänguvormi on jõudmas Argo Orumaa, kes panustas meeskonna võitu 20 punkti ja 7 lauapalli. EMÜ meeskonna viimase hetke täiendus Juss Jürisaar panustas eilsesse võitu 8 punkti ja 8 märkimisväärset korvisöötu.

1/4 finaali vastane selgub EMÜ korvpallimeeskonnal pühapäeval, 01.03.15, kui kohtuvad Terminal ja TÜ/Rock III. Terminali võidu korral tuleb EMÜ korvpalluritele vastu Läänemaa gruppi kolmas meeskond Orissaare Rock ja kui võidab TÜ/Rock tuleb maaülikooli vastaseks Rapla Stipend meeskond.

Autor: Esko Tõnisson