Uudised

Eesti Maaülikooli saalihoki esindusmeeskond pidi kodus vastuvõtma kaotuse

Eesti Maaülikooli saalihoki esindusmeeskond pidi kodusaalis pühapäeval, 01.12.13 allavanduma Jõgeva SK Tähe meeskonnale tulemusega 2:6. Mäng algas Maaülikooli saalihokkaritele valusalt, kui mängu 30. minutiks näitas skooritabloo seisuks 5:0 vastaste kasuks. Alles 32. mänguminutil muukis väravaluku lahti Jaan Tähiste Ott Ahoneni söödust ja tulemuseks 5:1. 35. mänguminutil sai vastaste poolelt Tanel Soidla 2 minutilise karistuse ja Eesti Maaülikooli mängijad kasutasid ka selle kohe ära, kui värava lõi Juhani Võik Andro Sõbra söödust, kuid sellest mängu võitmiseks ei piisanud ja tulemus 6:2 külaliste poolt vaadatuna tõi turniiritabelisse kaotuse.

Eesti Maaülikooli poolelt valiti mängu parimaks Ott Ahonen ja vastaste poolelt väravavaht Tõnis Vähi.

Autor: Esko Tõnisson