Nädalavahetusel on võistlustules kõik saalihokimeeskonnad

Meistriliigas on esimese ringi mängud peetud ja algab uus, kui pühapäeval, 17.11 võtab Eesti Maaülikooli Spordiklubi saalihoki esindusmeeskond teistkordselt kodus vastu Saku Fortuna, keda võideti esimeses kohtumises tulemusega 8-7.  Mõlemal meeskonnal on tabelis kirjas seni vaid üks võit, seega on pühapäeval oodata ühel meeskondadest võidulisa. Mängu algus kell 14.00.

Laupäeval, 16.11.2013 kohtuvad Eesti Maaülikooli spordihoones II liiga mängus Eesti Maaülikooli Spordiklubi III ja Valga Välk, kohtumine algus kell 16.00. EMÜ SK III on hetkel II liiga tabeli liider ja võitnud kaks mängu kahest. Valga Välk pole veel ühtegi kohtumist pidanud.

Samal päeval mängib ka EMÜ SK I liiga meeskond Viimsi Kepp võistkonnaga, mängu algus kell 18.00. EMÜ SK hoiab põhiturniiri tabelis teist kohta ja tal on kolmest peetud mängust kirjas kaks võitu. Viimsi kepp paikneb tabeli keskel ja on saanud ühe võidu kahest kohtumisest.

TL Eesti Maaülikooli SK III - Valga Välk    EMÜ SH              16.11.2013 kell 16:00

EL Eesti Maaülikooli SK II - Viimsi Kepp  EMÜ SH              16.11.2013 kell 18:00

ML Eesti Maaülikooli SK - Saku Fortuna  EMÜ SH              17.11.2013 kell 14:00