Võrkpallinaiskond tuli hõbedale

Laupäeval 27.aprillil toimus Haapsalus Credit 24 Rahvaliiga finaalturniir, kuhu oli pääsenud ka EMÜ SK naiskond. Poolfinaalis kohtuti TTÜ Dynamo/ Särtsakatega, kellele põhiturniiril kaotati kindlalt. Nüüd olid meie naised suurepäraselt häälestatud ja suudeti vastane alistada 2:0, märkimist väärib, et TTÜ/Dynamo võistkonda ei lastud mängu jooksul juhtimagi.

Finaalis mindi kokku Ülenurme naiskonnaga, kes oli põhiturniiri võitnud. Mäng oli pingeline, esimese geimi võitis Ülenurme. Teises geimis näitas EMÜ spordiklubi võistkond head mängu, geimi lõpus juhiti veel 21:18, kuid kaotati geim 24:26. Ülenurme kiituseks võib öelda, et nad eksisid ise väga vähe. Meie tüdrukud mängisid vapralt, aga väsimus eelmisest mängust andis tunda. Kokkuvõttes kaotati finaalis 2:0 ja saavutati väga tubli 2. koht.

Võistkond mängis koosseisus: Ann Starkopf, Kristin Kägu, Kristi Kivimaa, Ragne Auling, Kadri Nurme, Elsa Suuster, Karin Tein, Anna Zadorožnaja, Jelizaveta Kruglova ja Mari-Liis Jakobson

EMÜ spordiklubi võrkpalli naiskond tänab oma fänne ja toetajaid!

Autor: Krista Vahter