Esimese etapi numbrite väljastamine ja eelüritus Tasku keskuses

23. märtsil kell 12.00-16.00 toimub Tasku keskuses Alma Linnasprindi esimese etapi eelüritus. Kõigil varajastel registreerunutel on võimalik  välja võtta oma võistlusnumbrid, et 27. märtsil kiiremini rajale startida ning lisaks on võimalik veel viimast korda registreeruda märtsi etapile esimese vooru hinnaga – täiskasvanutele on ainult sel päeval veel hind paari kohta 4 eurot ning kooliõpilastele 2 eurot. Päeva jooksul on kavas orienteerumise tutvustamine – räägime orienteerumise põhitõdedest ning anname kõigile võimaluse talvega rooste läinud orienteerumisoskused üles äratada Tasku keskuses toimuval siseorienteerumisvõistlusel. Parimatele on auhinnad Tasku keskuse kauplustelt!

Ürituse ajakava:

12.00 EMÜ Spordiklubi tantsutüdrukud
12.00 Siseorienteerumisvõistluse avamine
12.10 Orienteerumise tutvustamine (mis see on, sise- ja väliorienteerumise erinevused, kaardi lugemine)
12.55 EMÜ Spordiklubi tantsutüdrukud
13.00 Tasku apteek tutvustab toidulisandeid (milleks ja millal neid kasutada)
14.00 Orienteerumise tutvustamine
15.45 Siseorienteerumisevõistluse lõpp
16.00 Auhindade jagamine

Kohtumiseni 23. märtsil Alma Linnasprindi eelüritusel Tasku vabaajakeskuses esimesel korrusel!