Linnasprindi uus hooaeg on täis üllatusi

Kõigest loetud nädalate pärast stardib Linnasprindi seitsmes hooaeg. Kuna osalejate huvi on aasta-aastalt üha kasvanud, on üritusesari läbinud olulise uuenduskuuri – lisaks kodustele Tartu etappidele alustab linnasprint sellest aastast ka Tallinnas, kuhu on mais ja septembris oodatud kõik huvilised.

Lisandunud on ka uusi võistlusklasse. Varasemate aastate koolinoorte klass jaguneb sellest aastast kaheks ja toimub eraldi põhikooli- ja gümnaasiumiõpilaste arvestus. Lisaks on põhiklass täienenud osalejate nõudmise tõttu segapaaride arvestuse võrra ning uuendusena on lisandunud firmade klass, kus toimub arvestus kogu hooaja lõikes.

Täpsem info Tartu ja Tallinna etappide kohta on kättesaadav Linnasprindi koduleheküljel linnasprint.emu.ee.

Uued uudised on peagi lisandumas, seniks aga sujuvaid treeninguid ja edu etappideks valmistumisel!