Tartu linna tudengite meistrivõistlused kergejõustiku võistkondlikus mitmevõistluses

Võistlused toimuvad pühapäeval 3. märtsil  algusega kell 14.00 TÜ spordihallis, osaleda saavad kõik Tartu kõrgkoolide tudengid. Võistlused toimuvad neljaliikmelistele võistkondadele, mis on moodustatud oma kõrgkooli siseselt. Võistkonda peab kuuluma vähemalt kaks naist. Iga võistkond otsustab ise, millisel alal keegi liikmetest võistleb.

Alad järgnevad jooksvalt:

60 m jooks

Kaugushüpe

Kuulitõuge (5 kg kuul kõikidele)

Kõrgushüpe

4x200 m teatejooks

Võistkonnast teeb iga liige ainult ühte ala, pluss teatejooks. Punktiarvestus naiste seitsmevõistluse punktitabeli põhjal, v.a. kuulitõuge, kus kõik osalejad tõukavad 5 kg raskuse kuuliga. Võitja võistkonnad selguvad punktide liitmisel. Autasustatakse 3 parimat võistkonda ja iga ala parimat nais- ja meesvõistlejat.

Osalustasu 8 eurot võistkonna kohta. Eelregisteerimine 1. märtsini e-maili aadressil kaddrias@gmail.com. Kohapeal registeerimine vähemalt 30 minutit enne võistluse algust.

Võistlust korraldab Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi.

LISAINFO

Kadri Pulk kaddrias@gmail.com   tel: 56311791