Eesti Maaülikooli Spordiklubi võitis kergejõustiku noorsoo meistrivõistlustelt kolm medalit

Nädalavahetusel peeti Tartu Ülikooli spordihoones Eesti noorsoo (U23) ja juunioride (U20) meistrivõistlused kergejõustikus, kus Eesti Maaülikooli Spordiklubi esindajad said kätte kõik kolm medalit.

Rain Kask (pildil) juhtis kuni viimase katseni, oma põhialal, vanemas vanusegrupis kaugushüpet tulemusega 7.55m, kuid Raini suutis lõpus edestada Henrik Kutberg, kes hüppas oma viimasel katsel 7.64m. Ühtlasi täitis 20-aastane noormees suvel toimuvate U23 meistrivõistluste normi, milleks on 7.60. Rain Kasel oli see norm täidetud juba varasemast võistlusest.

Multitalent Rain Kask oli edukas ka kolmikhüppes, kus ta sai kirja oma parimal katsel tulemuse 15.26m ja edestas teise koha saanud Ivo Oravat pea 70cm-ga.

Kolmanda koha ja pronksise autasu tõi Eesti Maaülikooli Spordiklubi värskeim liige Taavi Kruut 800m jooksus ajaga 1.57,08 kaotades teise koha saanud Risto Võsastele ainult poole sekundiga.

Teiste seas osales väljaspool arvestust kolmikhüppes ka Sten Veelak, kes hüppas oma tänavuse hooaja tippmargi 14.68.

Autor: Esko Tõnisson