Tartu koolidevaheline saalihoki turniir lõppes edukalt

Rõõm on teatada, et 2012. aasta Tartu linna koolidevahelisel saalihoki meistrivõistlustel osales 562 koolinoort, kes kõik särasilmil saalihoki vähendatud mõõtmetega väljakul ringi vuhasid. Kokku registreerus 86 võistkonda16 Tartu linna ja maakonna koolist (Nõo ja Lähte). Teisipäeval ja kolmapäeval toimus kaheteistkümnes võistlusklassis kokku 168 mängu (vastavalt teisipäeval 75 ja kolmapäeval 93 mängu). Kõige rohkem võistkondi osales poiste 8.-9.klasside arvestuses, kus võistlustules oli koguni 12 erinevat meeskonda. Edukamad koolid poiste ja noormeeste arvestuses olid Miina Härma Gümnaasium ja Nõo. Tüdrukute ja neidude arvestuses olid silmapaistvamad Miina Härma Gümnaasium ja Kesklinna kool.

Korraldajad tänavad omalt poolt kõiki toetajaid ja koolide õpetajaid, kellel oli tahtmist lastega sellisele üritusele välja tulla ja tegeleda. Kohtumiseni juba järgmisel sügisel.

Pilte ja võistluste tulemusi saab näha siit.