XXVIII SELL üliõpilasmängud olid Eesti Maaülikooli tudengitele edukad

Nädalavahetusel Soomes Espoos toimunud 28. SELL üliõpilasmängud kujunesid maaülikooli jaoks edukaks. Kettaheites sai teise koha Kaupo Valb, kes jäi alla vaid TTÜ-d esindanud Märt Israelile. Kaupo osales ka kuulitõukes, kus ta saavutas neljanda koha.

Hea tulemuse tegi Eesti Maaülikooli korvpallimeeskond, kes saavutas tugevas konkurentsis neljanda koha, nendest ühe kohe võrra tahapoole jäi TTÜ meeskond. Neljanda koha saavutas ka EMÜ saalihokinaiskond. EMÜ võrkpallinaiskond ja -meeskond lõpetasid turniiri viienda kohaga.

5000 meetri jooksus oli Argo Jõesoo viies ning 1500 meetri jooksus Jan Õiglane (EMÜ) kuues. Nii 1500 kui 3000 meetri jooksus sai seitsmenda koha Grete Tõnne, seitsmes oli ka Ergo Tamm odaviskes.

Soomes Espoos toimusid XXVIII SELL mängud, millest võttis osa ligi 1500 sportlast enam kui kümnest riigist. Eestist oli ligi 200 sportlast seitsmest kõrgkoolist. Enamik kõrgkoole naases koju mitmete medalitega. Kokku võideti mängudelt 19 medalit.

Autor: Esko Tõnisson

Allikas: Tartu Postimees