Tartu U13 saalihokimängijad jäid vastastele alla

Maaülikooli saalihokikooli lapsed pidid täna Tartus peetud U13 Eesti meistrivõistluste teisel etapil vastu võtma kaks kaotust.

Paide-Järva saalihokiklubile kaotati seisuga 0:8 ja Jõgeva SK Selver/Tähe 99-le 1:7. Tartu noorte auvärava viskas Jakob Poom.

Maaülikooli saalihokikooli treener Markus Mekk ütles, et võistkond mängis sellises koosseisus esimest korda. „Tegemist oli küll hooaja teise etapiga, kuid koosseis on vahelduv ning alles harjutakse kokku mängima. Mängupilt paranes juba ühe mänguga, sest teine vastane oli kindlasti tugevam ning neile üks värav lüüa pole sugugi paha,“ ütles Mekk.

Hetkel on noored turniiritabelis viiendal kohal, kuid kohta on võimalik parandada juba jaanuaris, kui aset leiab U13 meistrivõistluste järgmine etapp.

Autor: Marii Kangur