Tudengijalgpalli 2011 poolfinalistid selgunud

Eile, 27. septembril selgusid Tudengijalgpalli poolfinalistid. Kõik eilsed neli kohtumist olid väga pingelised, kuna keegi ei tahtnud veerandfinaalidest kaotusega lahkuda.  Mängud kujunesid väga võitluslikeks ja kaasa haaravateks, nagu Meistriteliiga finaal. Mängude tulemused 1:0 ja 1:1 näitavad, et kaks nädalat väldanud turniiri käigus on esimeste hulka jõudnud üksnes kõige tugevamad.

Täna, 28.09.2011 algavatesse poolfinaalidesse on oma koha välja võidelnud JK Sutsaki (Tartu Ülikool), TTHKK (Tartu Tervishoiu Kõrgkool), FC Sellid (Eesti Maaülikool) ja Kehakultuur II (Tartu ülikool). Esimeses poolfinaalis kell 15.00 lähevad vastamisi JK Sutsaki ja TTHKK, teises poolfinaalis kohtuvad kell 15.30 omavahel möödunud hooaja II ja III koha võistkonnad, vastavalt Kehakultuur II ja FC Sellid.

III koha mäng algab kell 16.00 ning tudengijalgpalli superfinaal alustab kell 16.30. Tudengijalgpalli pildid, tulemused, väravalööjad jms info leitav tudengijalgpalli lingi alt.

Tulge kõik ja nautige Tudengijalgpall 2011 viimaseid etendusi.

Autor: Esko

Allikas: Tauri