Argo Jõesoo sai jookusprofessori tiitli

Tartu Ülikooli tudengite kevadpäevade raames peeti reedel, 29.04.2011 Tartu linnatänavatel teine Tartu Jooksuülikool, kus lõpetajad said diplomid alates jooksuprofessori tiitlist kuni igavese jooksuüliõpilaseni. Eelmisel aastal Tartus korraldatud SELL-i mägude raames alguse saanud kuid selleks aastaks pisut formaati muutnud Tartu Jooksuülikoolis tuli läbida  kaks 2.7 km pikkust ringi Tartu kesklinnas. Meeste arvestuses sai kõrgeima, jooksuprofessori tiitli Eesti Maaülikooli esindaja Argo Jõesoo ja naistest Tartu Ülikooli jooksja Jekaterina Patjuk. Kokku läbis jooksülikooli 81 jooksusõpra. Korraldajatel, Tartu Kalevil ja TÜ Akadeemilisel Spordiklubil on plaanis muuta see jooks iga-aastaseks toredaks traditsiooniks.

Allikas: Tartu Postimees