Eesti Maaülikooli saalihokivõistkondade jaoks lõppesid meistrivõistlused

Meeste meistriliiga pronksikohtumises võitis Jõgeval kohalik Selver/Tähe tulemusega 5:0 (1:0, 1:0, 3:0) Eesti Maaülikooli Spordiklubi ning saavutas meistriliigas kolmanda koha. Kaks esimest kolmandikku olime ilusasti mängus sees sõnas EMÜ SK peatreener Veiko Raudsepp. Kaitses mängiti korralikult ja tekitati ka väravaolukordi, kuid kahjuks jällegi ei suudetud neid realiseerida. Teist mängu järjest olime hädas olukordade lõpetamisega. 60-ne minutiga ei suudetudki  vastaste väravavahti üle mängida. EMÜ SK poolelt tunnistati mängu parimaks Sten Kõiv.

Naiste saalihoki finaalis kaotas Eesti Maaülikooli naiskond neljanda kohtumise  Saku Fortunale tulemusega 6-2 (0:1, 3:0, 3:1) ja finaalseeria 3-1. Seega Eesti Maaülikooli Spordiklubi naiskond tuli teist aastat järjest hõbemedalile.

Esiliiga pronksikohtumises võitis EMÜ SK II  Paide-Järva/Team Exelit seisuga 10-1 (3-1; 2-0; 5-0) ja saavutas meistrivõistlustel kolmanda koha.

Autor: Esko Tõnisson