EMÜ võitis kolmanda poolfinaalkohtumise

Pühapäeval, 27.03.2011 peeti Tallinnas TTÜ spordihoones  paf.com saalihokiliiga poolfinaali kolmas kohtumine, kus Eesti Maaülikool alistas TTÜ tulemusega 6-4 (3-2; 1-1; 2-1). Kolme võiduni peetavas seerias läks Eesti Maaülikooli meeskond mängule vastu, olles taga 0-2. Kõigile oli selge, et mängu pildis tuli midagi muuta sõnas Veiko Raudsepp. Kohendasime natuke viisikuid ja muutsime mänguplaani.  Kõige tähtsam oli muidugi peas asjad korda saada. Ja poisid seda suutsid - silmad särasid ja uskusid edusse.

Mängus oli võrreldes laupäevasega näha seda, et välditi lihtsaid eksimusi, mida eelmisel päeval oli päris palju. Hästi töötati kaitses ja toetati teineteist ning näha oli meeskonnavaimu tõusu. Muidugi ei saa märkimata jätta väravat kaitsnud Taavi Lepiku head tõrjetööd.

TTÜ/Team Exel - EMÜ SK 4-6 (2-3; 1-1; 1-2)

Pealevisked: TTÜ 31, EMÜ SK 22

Resultatiivsus: Daniel 3+0, Talis 0+3, Targo 2+0, Mikko 0+1, Sten 0+1