Saalijalgpalli MV-d toimuvad 26. veebruaril EMÜ Spordihoones!

26. veebuaril selgitatakse Tartu moodsaimas spordihoones (Eesti Maaülikooli Spordihoone, Kreutzwaldi 3), välja Eesti üliõpilasmeister 2011 saalijalgpallis. Võistlused algavad kell 9.30. Kohaloleku kontroll ja mandaat kell 9.00.

Võistlustest saavad osa võtta 16 esimesena registreerunud kõrgkoolide võistkonda ning kõik  meeskonnaliikmed peavad olema ühest ja samast kõrgkoolist. Võistkonda võib registreerida minimaalselt 5 ja maksimaalselt 12 mängijat. Iga mängija võib võistelda meistrivõistluste käigus vaid ühes võistkonnas. Osavõtumaks EASLi liikmeskoolidele 16 EURi (250 EEKi)  võistkonna kohta. Mänge vilistavad EJL litsensiga kohtunikud.

Registreeru võistlustele kuni 21. veebruarini kontaktidel: internetis www.easl.ee; e-maili teel: easl@easl.ee; telefonitsi: 7 333 233

Võitjal on õigus sõita Eestit esindama Futsali Euroopa MV-le (info http://www.eusa.eu/ ). Võistluste peakorraldaja: Avetis Harutjunjan (58 188 780, info@ttujalgpalliklubi.ee).

Allikas: Tarmo Jaakson EASL