EMÜ SK saalihoki esindus kaotas põlisele rivaalile

Laupäeval, 22.01.11 pidas Eesti Maaülikooli Spordiklubi saalihoki esindusmeeskond Tallinnas  põlise rivaali TTÜ meeskonna vastu olulise mängu ja kaotas selle tulemusega 5-8 (1-1; 4-1; 3-3). Mäng otsustati teisel veerandajal 66 sekundiga, kui vastane karistas meid kolme väravaga. Senimaani püsisime hästi mängus, tekitasime häid väravaolukordi, kuid kahjuks neid ei suudetud hästi realiseerida. Kolmandal kolmandikul üritas EMÜ SK esinduse treener Veiko Raudsepp muudatusi teha, et  veel mängu tagasi tulla., kuid tulutult. Initsiatiiv  oli küll meie käes, hoidsime vastaste rünnakutsoonis palli, kuid mida ei tulnud olid väravad.

Resultatiivsus: Martin 1+2, Sten 1+1, Allan 1+0, Daniel 1+0, Timmo 1+0, Talis 0+1, Ott 0+1

Pealevisked: TTÜ 38, EMÜ SK 30

Autor: Esko Tõnisson

Allikas: Veiko Raudsepp