Sõudeergomeetritel võistlus, tänavuse aasta viimane

Selle aasta viimane maaülikooli meistrivõistluste etapp peeti sõudeergomeetritel. Kohal olid ülikooli kõik paremad sõudjad, eesotsas Kaisa Pajusalu ja Argo Normakuga, mõlemad on esindavad PKI-d. Kokku osales meistrivõistlustel 35 aktiivset sõudehimulist sportlast, neist 24 olid mehed ja 11 naised.

Meestest võitis võistluse korraliku tulemusega 1.20,7 Kaupo Valb (MMI), kes muidu tegeleb  kergejõustikuga ja on osalenud ka rammumehe võistlustel. Teiseks jäi endine sõudja ja ülikooli aktivist Argo Normak (PKI) ning auväärse kolmanda koha sai spordiklubi spordijuht Tauri Tilk (SK).

Naistearvestuses pälvis oodatult esikoha maaülikooli esisõudja Kaisa Pajusalu (PKI), kes edestas teisi naisi pea 13 sekundiga. Teiseks tuli Karmen Alnek(MMI) ja kolmanda koha sai Katrin Drenkhan (MM).