EMÜ tuli korvpalli meistrivõistlustel neljandaks

Tartus peetud üliõpilaste korvpallimeistrivõistlustele sai osalemisõiguse 7 meeskonda ja viis naiskonda, kohale jõudis 6 meeskonda ja 4 naiskonda. Mehed alustasid kahes alagrupis, mille võitjad koos eelmise meistri TTÜ I meeskonnaga selgitasid lõpuks parima ülikooli korvpallis. EMÜ kaotas oma alagrupis Tartu Ülikooli meeskonnale tulemusega 84-57 ja võitis neljanda koha kohtumises TTÜ II meeskonna tulemusega 56-40 ja säilitas selle tulemusega koha meistriliigas. Treener Jüri Viigipuu arvates mängisid poisid  viimase mängu väga meeskondlikult. TTÜ II meeskonnas pallisid ka Eesti Meistriliigasse kuuluvad mängijaid.

Naiste turniiiril oli teistest üle Tartu Ülikooli naiskond. Nende üleolekust annab tunnistust kasvõi 70-31 võidutulemus teiseks tulnud Tallinna Tehnikaülikooli naiskonna üle. Kolmas koht jäi  samuti Tartusse, selle võitsid Tartu Ülikooli harrastajad, kes otsustavas kohtumises olid 48-40 paremad Tartu Tervishoiu Kõrgkooli naiskonnast. Mõlema Tartu Ülikooli naiskonna treeneriks on Gerli Odrusk.

Autor: Esko Tõnisson

Allikas: www.easl.ee