Korvpalli harrastusliiga parimad on Eesti Lennuakadeemia ja Tallinna Ülikooli meeskonnad

Möödunud nädalavahetusel toimusid nii Tallinnas kui ka Tartus korvpalli MV raames peetavad harrastusliiga turniirid, kus selgitati välja parimad Tallinna ja Tartu harrastajate korvpallimeeskonad. Tartu alagrupis võtsid omavahel mõõtu 5 võistkonda, kes kõik omavahel läbi mängisid. Ilma ühegi kaotuseta läbis turniiri vaid Eesti Lennuakadeemia meeskond. Vaid ühe kaotusega saavutas tubli teise koha Eesti Maaülikool ning kolmandad olid Tartu Ülikooli aerutajad.

Tallinna alagrupis osales kokku 6 võistkonda, kes jagati omakorda kaheks kolmeseks alagrupiks. Poolfinaalidesse nelja parema hulka pääsesid Sisekaitseakadeemia, Tallinna Ülikool ning kaks TTÜ võistkonda.  Tallinna koolide hulgast tuli turniiri võitjaks Tallinna Ülikool, kes ei pidanud vast võtma ühtegi kaotust! Teine ning kolmas koht läksid TTÜ meeskondadele.

Finaalturniiril osalevad võistkonnad:

Mehed:

-       Tallinna Tehnikaülikool I
-       Tallinna Tehnikaülikool II
-       Eesti Maaülikool
-       Tallinna Ülikool I
-       Tartu Ülikool
-       Tallinna Ülikool II (läbi harrastajate liiga)
-       Eesti Lennuakadeemia (läbi harrastajate liiga)

Naised:

-       Tallinna Tehnikaülikool
-       Tartu Ülikool
-       Tartu Tervisehoiu Kõrgkool
-       Tallinna Ülikool

Üliõpilaste korvpalli MV finaalturniir toimub 4. detsembril TÜ Spordihoones, Tartus.

Pildid Tartu võistlusest: http://sport.emu.ee/spordihoone/pildid-olnud-uritustest/fotogalerii/easl-korvpall/

Autor: Tarmo Jaakson EASL