Esindusmeeskond võitis hooaja avamängu

9. oktoobril pidas Eesti Maaülikooli saalihokimeeskond selle hooaja esimese meistriliiga mängu Sparta Team Automaailma vastu, mis võideti tulemusega 6-5. Mängu parimaks valiti Eesti Maaülikooli poolt Martin Karis, kes lõi kolm väravat  ja andis ühe resultatiivse söödu. Maaülikool alustas mängu rabedalt, kui jäädi esimesel kolmandikul tagaajaja rolli, millest suudeti välja tulla alles teise kolmandiku lõpus, kui Allan Grišakovi söödust skooris Martin Karis, tulemuseks 4-3.  Viimase kolmandiku alguses kasvatasid tartlased eduseisu 6-3-le ning mäng tundus tehtud. Spartalased aga nii ei arvanud ja üritasid viimse hetkeni mängu päästa, 6-5 lõppskoor sündis 4 sekundit enne mängu lõppu.

Treener Veiko Raudsepp: "Mängu alguses andis tunda ärevus, väristati ja kindlus puudus. Jäeti kasutamata palju võimalusi ja endale lasti lihtsaid väravaid". Halb uudis on see, et mängu esimestel minutitel sai vigastada Timmo Zimmermann, kes peab nüüd vähemalt ühekuulise võistluspausi tegema. Isiklikel põhjustel puudus mängust veel paar põhimeest. "Kõige tähtsam, et meistrivõistlusi alustati võiduga ja punktid toodi koju just võõrsilt": sõnas võistkonna peatreener Veiko Raudsepp.