Üliõpilaste MV rannavõrkpallis, -käsipallis ja jalgpallis toimuvad 13. juunil, Tallinnas

Eesti üliõpilaste meistrivõistlused rannavõrkpallis, -käsipallis ja – jalgpallis toimuvad pühapäeval, 13. juunil 2010. a. Tallinnas, Värska Originaali Rannavolle keskuses (Tammsaare tee 147c ) algusega kell 11.00. Turniiri võitja saab nimetuse Eesti üliõpilaste 2010.a. meister ning autasustatakse meistrimedalite, diplomite ja auhindadega.

Üliõpilaspiletite või õppeasutuse lõpetamist tõendavate dokumentide kontroll toimub sama päeva hommikul 10.15-10.45.

Registreeru võistlustele kuni 10. juuni 2010.a kirjalikult (soovitavalt elektrooniliselt) esindaja kontaktandmetega www.easl.ee/reg või e-mailil easl@easl.ee. Info telefonil  7 333 233 / 5 201 196 või e-mailil kuri.reimo@gmail.com. Vabade kohtade olemasolul saab turniirile registreeruda peakohtuniku otsuse alusel ka võistluspaigas enne kella 10.30.

NB! Tutvu juhendiga www.easl.ee kalendri alt.

Tule ja saa osa vingest üritusest!

Autor: Esko Tõnisson

Allikas: EASL Tarmo Jaakson