PERSONAALTREENINGUD

 

PERSONAALNE LÄHENEMINE - treener tegeleb vaid sinuga, sinu vajadustest ja eesmärkidest lähtuvalt. Saavutad soovitud eesmärgid kiiremini ja treenid teadlikult.

 

TREENINGUTEGA ALUSTAJA - kui pole enne treeninud, siis on väga mõistlik nõu küsida personaaltreenerilt. Aitame sul omandada õige harjutuste sooritamise tehnika ja vajadusel koostame kava.

 

MOTIVATSIOON JA JÄRJEPIDEVUS - kuna järjepidevus on üks oluline märksõna treenimisel, siis personaaltreeneriga koos on lihtsam mitte loobuda. Üksi üritades jätame treeningud tihti siiski pooleli, personaaltreener on sel juhul see, kes motiveerib.

 

TERVISEPROBLEEMID - kui sul on mõned terviseprobleemid, mille tõttu ei ole soovitav või on ebamugav näiteks rühmatreeningul käia, siis personaaltreener saab kõige sellega arvestada.

 

PERSONAALTREENING VÄRSKELE EMALE - pole oluline, milline oli füüsiline vorm enne rasedust ja sünnitust, treeningutega saad alustada turvaliselt ja teadlikult ka värske ema rollis. Sünnitusest taastumiseks on vaja kindlasti enda keha taas tunnetama hakata, uuesti hingama õppida ja rühti parandada - saada teadlikuks imetamise mõjust treeningutele ja hormonaalsetest muutustest enda kehas. Personaaltreener aitab ehitada tugeva vundamendi, et jätkata turvaliselt rühmatreeningutega või meelisspordialal.

 

Kui oled otsustanud personaaltreeningu kasuks või soovid rohkem informatsiooni, siis võta ühendust otse treeneriga (kontaktid treenerite juures).

Teenus

Hind

1x PERSONAALTREENING (60 min)  35 eurot
4x PERSONAALTREENING (4x 60 min)  130 eurot
8x PERSONAALTREENING (8x 60 min)  256 eurot

* klubikaardi puudumisel lisandub klubikaardi maksumus 2 eurot.