Tulemused

Esimesed meistrid on selgunud

Eesti Maaülikooli selle õppeaasta esimesed meistrid on juba medalid kaela saanud ning kindlasti ka lihasvalu, mis 16. korrusel tunda andis, on tasapisi ununemas. Eile õhtupoolikul toimunud Tornijooksust võttis osa 18 julget, kes kõik sihikindlalt ka tipu vallutasid.

Meestest jõudis kõige kiiremini treppidest üles Siim Sisask Metsandus- ja maaehitusinstituudist ajaga 1min 12s. Talle järgnes kõigest sekundilise vahega Siim Koppel (samuti MMI) ning kolmandat aega näitas Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi tudeng Renee Razumov ajaga 1.14.

Naiste arvestuses oli võidukas Seila Peek Majandus- ja sotsiaalinstituudist ajaga 1.23. Teise koha saavutas eelmise aasta võitja Margit Laev EMÜ Spordiklubist ning auhinnalisele kolmandale kohale jooksis end Maare Mõttus Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudist.

Instituutide arvestuses sai kindla võidu Metsandus- ja maaehitusinstituut. Teisel kohal esimese ala järel on Spordiklubi ning kolmandal kohal Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituut. Kahjuks punktisumma jäi avamata Tehnikainstituudil.