Tulemused

Eesti Maaülikooli discgolfi meistrivõistluste 2017/2018 tulemused

9. mail toimus hooaja viimane EMÜ MV etapp. Discgolfi etapi võitsid Keiti Tätte (VLI) ja Marger Krumm (MMI).

Discgolfi võistlustest võttis osa kokku 29 EMÜ üliõpilast ja töötajat, kellest kolm oli naisterahvast. Naiste arvestuses olid jõu vahekorrad selged ja esimeseks tuli Keiti Tätte (VLI), teiseks Maare Mõttus (VLI) ja kolmandaks Anna Haritonova (MSI).

Meeste võitja Marger Krumm (MMI) edestas järgmisi 4 viskega. 58 viskega jäid II kohta jagama Kevin Sepp (MMI) ja Martin Malm (MMI). Teine koht mängiti välja rajal nr 17, kus Kevin Sepp tegi väga hea esimese viske ja sai teise viskega korvi. Võrdse arvu viskeid said ka Cristo Kalder (MSI) ja Mattias Oga (PKI), kes jäid 60 viskega jagama 4. kohta ning Rasmus Raud (MSI) ja Sander Nurmsalu (MMI) 63 viskega 6. kohta.

CTP võistluse 16. rajal võitis Martin Malm (MMI), kes selle eest kingiks ketta DG Evolution OÜ poolt.