Tähelepanu!

Eesti Maaülikooli Spordiklubi on alates 3.maist 2021 avatud!
EMÜ Sports Club is open from May 3rd, 2021!

Lahtiolekuajad / opening hours

E-R 08.00-21.00 ; L-P 10.00-20.00

Mon-Fri 08.00-21.00 ; Sat-Sun 10.00-20.00

Rohkem informatsiooni leiad SIIT /more information/

Alfa 2010 ergomeetrite võistluse võitis naistearvestuses Kaisa Pajusalu

Tallinna spordihallis peetud sõudeergomeetrite iga-aastase võistluse Alfa 2010 võitis naiste võistluse Eesti Maaülikooli II kursuse tudeng Kaisa Pajusalu, kes püstitas ajaga 3.11,6 ka võistluste rekordi. Meeste arvestuses oli parim Tõnu Endrekson. Teise koha sai Allar Raja ning kolmas oli Andrei Jämsä.

Aeroobika asendused

Täna, neljapäeval, 21.01.10 asendavad Marju Asarovi tunde Hedli (Pilates+venitus) ja Maiken (Rasvapõletus).

Aeroobika StepCore tunni asendus

Täna, 18.01.10 asendab Marise StepCore tundi Maiken.

EASL aastapäevaturniiril tuli EMÜ teisele kohale (tulemused ülevaadatud)

Nagu viimastel aastatel tavaks alustas Eesti Akadeemiline Spordiliit oma uut aastat kõrgkoolide õppejõudude ja töötajate spordivõistlusega, millega ühtlasi tähistatati ka Liidu 18. aastapäeva. Lisaks Eesti kõrgkoolidele tegid kaasa veel Helsingi Ülikooli, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Kultuuriministeeriumi, Tartu ning Tallinna Linnavalitsuste ja Eesti Olümpiakomitee võistkonnad. Seekord toimus turniir taaskord Tartus EMÜ   ja TÜ spordihoonetes.  Esmakordselt saadi proovida täies mahus EMÜ uut moodsat spordihoonet.

Veera Baranova edukas comeback

Lapsepuhkuselt naasnud Veera Baranova võistles kolmapäeval, 13.01.2010 Tartu Ülikooli lahtistel meistrivõistlustel kaugus- ja kõrgushüppes ning võitis mõlemad alad. Kaugushüppes oli tulemus 5,84m ja kõrgushüppes 1,70m.

EASL aastapäevaturniiril jäi EMÜ kolmandaks

Nagu viimastel aastatel on tavaks alustas Eesti Akadeemiline Spordiliit oma uut aastat kõrgkoolide õppejõudude ja töötajate spordivõistlusega, millega ühtlasi tähistatati ka liidu 18. aastapäeva. Lisaks Eesti kõrgkoolidele tegid kaasa veel Helsingi Ülikooli, Haridus- ja Teadusministeeriumi, Kultuuriministeeriumi, Tartu ning Tallinna Linnavalitsuste,Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Rahvusringhäälingu võistkonnad.