Tähelepanu!

Eesti Maaülikooli Spordiklubi on avatud perioodil 22.veebruar - 7.märts:
EMÜ Sports Club is open from 22nd of February until 7th of March:

E-R 8.00-21.00

L-P 10.00-20.00

24. veebruaril avame kell 12.00!

On the 24th of February Sports Club opens at 12.00 o'clock!

Saalihoki õnnetu laupäev

Laupäeval, 30. jaanuaril kohtusid Eesti Maaülikooli spordihoones EMÜ SK esindusmeeskond ja TTÜ/ Team Exel. Mängu võitis külalismeeskond seisuga 7:4. Mäng algas kodumeeskonna jaoks edukalt, esimene kolmandik lõppes koguni 4:0 eduseisuga, millest kolm väravat lõi Mikko Purmonen ja ühe Daniel Matsukevitš. Ka väravavaht Markus Mekk hoidis "puuri" puhtana.

Saalihoki võistkonnad olid nädalavahetusel võidukad

Laupäevane aeroobikatund on pühendatud Michael Jacksonile

Laupäevane, 30. jaanuari Mariann Kajaki RASVAPÕLETUSE tund on pühendatud varalakunud muusikalegendile  Michael Jaksonile. Tunni nimeks on „Michael Jackson Special“.

Euroopa meistrivõistlused korvpallis

Käesoleva aasta  Euroopa kõrgkoolide korvpallimeistrivõistlused toimuvad 18.-25. juulini Poola linnas Poznanis. Kuna Eesti meistrivõistlusi 2009. aastal korvpallis ei toimunud, siis pääasevad Euroopa meistrivõistlustele selle aasta veebruaris toimiva valikturniiri võitjad. Osalemise Euroopa meistrivõistlustel peavad võistkonnad ise rahastama.

Eesti juunioride ja noorsoo meistivõistlused kergejõustikus olid meile edukad

22. kuni 24. jaanuaril toimusid Eesti juunioride ja noorsoo meistrivõistlused kergejõustikus. Võistluspaigaks oli  Tallinna Lasnamäe kergejõustiku hall. Eesti Maaülikooli Spordiklubi atleete oli võistlustules 6. Kokku võideti kuus medalit, millest 2 olid kuld-, 2 hõbe- ja 2 pronksmedalit.

Saalihoki võistkonnad olid nädalavahetusel võidukad

Kahel päeval 23.01 ja 24.01 kohtusid Eesti Maaülikooli esindused Eesti meistrivõistluste raames kodus Saku Fortunaga ja võõrsil Sparta Spordiseltsiga. 23. jaanuaril mängis maaülikooli spordihoones veel II liiga kohtumise duubelmeeskond. Kõigis kohtumisest olid maaülikooli spordiklubi võistkonnad võidukad.