Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

Eesti Maaülikool/Skarcon on korvpalli I liiga meister!

Nädalavahetusel toimus korvpalli esiliigas finaalturniir, kus EMÜ võistkond kohtus poolfinaalis Tartu Ülikool/Estikoga. Ülikooli võistkond alistati suurejooneliselt, seisuga 66:81 ning sellega kindlustati koht laupäeval, 22.04 toimunud finaalis. Finaalis kohtuti liiga ühe suursoodiku ja favoriidiga Tere Kadrina Karud.

Ülipõnevas finaalis alistas põhihooaja neljas Eesti Maaülikool/Skarcon põhihooaja teise Tere Kadrina Karud tulemusega 92:83. Mängu alustas paremini Eesti Maaülikool, juhtides esimesel poolajal pidevalt 10+ punktiga ja minnes poolajapausile eduseisul 41:30. Teisel poolajal hakkasid Karud paremini tabama ning korraks mindi neljandal veerandajal juhtima, kuid see oli ka kõik, Tom Kaldre kindlakäelisel juhtimisel võtsid Eesti Maaülikool/Skarconi mängijad lõpuks 9 punktilise võidu. Tom Kaldre oligi mängu resultatiivseim 30 punktiga, talle assisteeris Jan Samuel Vogelainen 17 punktiga, kes valiti ka finaalturniiri parimaks mängijaks. Tere Kadrina Karude kasuks viskas Kyrylo Marchenko 20 punkti, Allan Ehte lisas 19 punkti. Selle võiduga krooniti Saku I liiga 2022/2023 hooaja meistriks Eesti Maaülikool/Skarcon meeskond!