Veel uudiseid

Nädalavahetus oli Eesti Maaülikooli Spordiklubi jaoks äärmiselt võitude r

3. nädala sportlikud tulemused

09:50 23.01.2023
Reedel toimus Paide E-Piim Spordihallis korvpalluritel võõrmäng Paide Viking Wind

Esimesed mängud aastal 2023

13:07 17.01.2023
Saku I liigas mängiti möödunud nädalavahetusel uue aasta esimene mängudevoo

EASL aastapäeva turniir

6. jaanuaril toimus Tartus järjekordne EASL aastapäeva turniir. Eesti Maaülikooli õppejõud ja töötajad saavutasid mitmeid häid kohti.
Näiteks meeste korvpallis jäädi napilt finaalist välja (kaotati poolfinaalis, lisaajal TÜ I võistkonnale 1 punktiga) ning saavutati lõppkokkuvõttes III. koht. Naiste võrkpallis korrati samasugust tulemust ning ka seal oli tulemuseks III. koht. Meeste võrkpallis jäädi V. kohale.

Üksikaladel meestest oli parim Aarne Põder, kes lauatennise finaalis pidi seekord leppima II. kohaga. Naistest oli parim Marlen Serbin, kes sai korvpalli vabavisetes samuti II. koha, kus teda lahutas võidust üks tabav vabavise. Üksikaladest oli Eesti Maaülikool esindatud veel males ning sõudmises, kus paraku poodiumile keegi ei pääsenud.

Üldkokkuvõttes saavutati ülikoolide arvestuses auväärne IV koht, jäädes alla III kohale kõigest 2 punktiga. Järgmine aastapäeva turniir toimub 2024 aasta jaanuari esimesel reedel ning selle turniiri võitmiseks hakatakse valmistuma juba nüüd.