Veel uudiseid

Nädalavahetus oli Eesti Maaülikooli Spordiklubi jaoks äärmiselt võitude r

3. nädala sportlikud tulemused

09:50 23.01.2023
Reedel toimus Paide E-Piim Spordihallis korvpalluritel võõrmäng Paide Viking Wind

Esimesed mängud aastal 2023

13:07 17.01.2023
Saku I liigas mängiti möödunud nädalavahetusel uue aasta esimene mängudevoo

Saalihokinaised Lätis võistlemas ja võrkpallurid toovad järjest võite koju!

Eelmine nädalavahetus oli meie sportlaste jaoks tihe, sai mängitud nii Eestis, kui ka Lätis.

Saalihoki

Saalihoki meeskonnal jätkusid mängud Saalihokiliiga lõunaalagrupis, kus mängiti Start Ehitus/Tartu vallaga. Tegemist oli väga tasavaägise mänguga, kuid siiski pidime tunnistama kaotust ühe punktiga. Lõppseisuks jäi 8-7. Juba sel reedel (18.11) toimub järjekordne kodumäng, kus saalihokimehed astuvad vastamisis Jõgeva SK Tähe/Olivia II meeskonnaga.

Saalihokinaiskond veetis eelneva nädalavahetuse Lätis, kus peeti maha kaks Eesti-Läti liiga mängu. Esimene mäng peeti 12.11 Kocēnus, kus väljakule astus vastaseks Irlava/Tukums naiskond. Mängu lõpuks vaatas tablool vastu seis 7-1, mis tähendas et meie naiskond oli tulnud ja VÕITNUD! Parimaks mängijaks valiti Emma Ubaleht. Teine mäng peeti juba järgmisel päeval, kuid seekord oli vastaseks Lekringsi naiskond. Tegemist oli väga tasavägise mänguga, kuid pidime seekord tunnistama vastaste paremust ühe punkti võrra, lõppseisuks jäi 6-7. Parimaks mängijaks valitit Marilin Riives, kes 13.minutil avas Eesti Maaülikooli punktiskoori.

Võrkpall

Meeste I liiga mängud jätkusid EMÜ/Structura meeskonnal. Esimene mäng peeti 12.11 Audentse Spordihallis, kui vastaseks astusid Audentese SG/NK. Võidu tõime koju ikkagi meie ning lõpptulemuseks jäi 1-3. Järgmisel päeval (13.11) toimus järjekordne kodumäng, kus seekor dkohtusid EMÜ/Structura ja IMsport/Türi meeskond ning seekord jäi samuti VÕIT koduseinte vahele, kui mängu lõppedes vaatas vastu tulemus 3-0.