Uudised

Veel uudiseid

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

EMÜ MV SpikeBall

13:01 25.03.2024
EMÜ spikeballi meistrivõistluste etapp on põnevalt läbitud!  EMÜ s

Kevad käes ning hooaeg lõpusirgel

10:27 25.03.2024
Eesti Maaülikooli saalihokinaiskond läks finaalseeriat 2-0 juhtima. Eesti-Läti ü

Võistluste rohke nädalavahetus EMÜ SK sportlastele

Korvpall

21.10.22 peeti järjekordne meeste I liiga mäng, kus kohtusid Eesti Maaülikool/Skarcon ja Rae koss/Hansaviimistlus, mäng oli tasavägine, kuid kahjuks pidime tunnistama napilt vastase paremust, kui seisuks jäi 74:75.

23.10.22 toimus Kaamose karikavõistluste teine eelringi mäng, kus vastamisi astuti TalTech/Optibet meeskonnaga, kuid kahjuks pidime taaskord leppima kaotusega.

Võrkpall

23.10.2022 peeti Kõrveküla spordihoones Aadu Luukase Karikavõistluste teine eelringi mäng, kus taaskord seisid vastamisi EMÜ/Structura ja BMF/Rakvere VK.

Esimeses eelringi mängus pidime kahjuks tunnistama vastaste paremust, kuid sel korral võidutsesime MEIE! Lisaks peeti kuldne geim, mille meie mehed võitsid ning, mis viis edasi meid veerandfinaali.

Veerandfinaalis minnakse vastamisi eelmise aastate võitjate Bigbank Tartuga. Esimne mäng peetakse juba sel neljapäeval (27.10.22) kell 18.15 EMÜ Spordihoones. Tule ja ela meie meestele kaasa!

Saalihoki

Äsja lõppenud nädalavahetuse veetsid Eesti Maaülikooli saalihokinaised Lätis, kus mängiti kaks Eesti-Läti liiga meistrivõistluste mängu.

22. oktoobril seisti vastamisis NND/RJTC naiskonnaga, kuid kahjuks pidime selles mängus tunnistama vastaste paremust. Parimaks mängijaks sai valitud Kati Kolsar.

🏆23. oktoobril kohtusid Eesti Maaülikooli naised FK Ķekava naiskonnaga. Selles mängus tõid meie naised võidu koju tulemusega 2-4, parima mängija tiitli haaras endale Klaara Käämer.🏆

Järgmine Eesti-Läti liiga meistrivõistluste mängu toimub juba 6.11.2022, kui platsil kohtuvad Eesti Maaülikool ja Sparta.🎉

Maadlus

22. oktoobril toimus 19. Tapa maadluspäev, kus meie sportlased saavutasid mitmeid häid kohti.