Veel uudiseid

Läheneb EMÜ rahalise spordistipendiumi taotlemise tähtaeg

13:59 26.10.2021
Eesti Maaülikooli 1000-eurose rahalise spordistipendiumi taotlemise tähtaeg on 1. november

EMÜ meistriteks orienteerumises tulid Katrin Lemsalu ja Mart Külvik

14:52 21.10.2021
20. septembril peetud Eesti Maaülikooli orienteerumise meistrivõistluste esikohad lä

EMÜ võrkpallimeeskond on esiliiga hooaega alustanud 4 võiduga

15:05 18.10.2021
Eesti Maaülikooli võrkpallimeeskond kerkis pärast nädalavahetusel peetud v&oti

Saalihoki meeskond ja naiskond alustavad nädalavahetusel meistriliiga mängudega

Käesoleval nädalavahetusel alustavad hooaega nii EMÜ saalihoki meeskond kui naiskond, kui peetakse PAF saalihoki meistrivõistluste avamängud.

Eelmise hooaja meeste pronksmedalimeeskond Eesti Maaülikool kohtub laupäeval kl 18.00 Jõgeva Virtuse spordikeskuses kohaliku Jõgeva SK Tähe/Olivia meeskonnaga, kes saavutas möödunud hooajal meistrivõistlustel teise koha. EMÜ meeskonna mängivaks treeneriks on naasnud ühe hooaja Soomes mänginud Mikko Saarivuori, comebacki teeb väravavaht Karl-Erik Kruusmaa ning Sparta võistkonnast on EMÜ-sse üle tulnud Sten Ritson.

Pühapäeval võõrustab valitsev naiste meister Eesti Maaülikool kl 13.00 kodusaalis eelmise hooaja hõbemedalivõitja Sparta Spordiklubi naiskond. Eeti Maaülikooli saalihoki naiskonna eesotsas jätkavad sarnaselt eelmisele hooajale Kati Loid ning abitreenerina Lotta Peedimaa. Pausi järel naaseb mängima Pille Arro ning debüüdi saalihokiliigades teeb Eeva Vitsut.

Kõik kodumängud on pealtvaatajatele tasuta.