Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

Eesti Maaülikooli saalihokimeeskonna hooaeg jätkub pronksmedalikohtumisega

EMÜ saalihokimeeskond sai saalihoki PAF liiga põhiturniiril 4. koha. Kuna osa võistkondi loobus pärast märtsis ja aprillis peetud pausi mängimisest, korraldati liiga ümber ning EMÜ sai koha otse poolfinaali. Poolfinaalseeria peeti kolme võiduni Sparta Team Automaailma vastu. Sparta võitis kolmest esimesest mängust kolm ning edenes kiiresti finaali, kus kohtub Jõgeva Tähega.

Esimene, Õismäel peetud mäng oli EMÜ jaoks kõige lootustandvam, kui veel kolmanda perioodi alguses mingi isegi korraks 6:5 juhtima; lõpuks tuli siiski vastu võtta selge kaotus 6:12. Teine mäng peeti kaks päeva hiljem Lähtel (EMÜ spordihoone on suletud) ning EMÜ meeskonnale sai saatuslikuks eelnevast mängust kogunenud väsimus; Sparta näitas võimu ja võitis 21:1. Kolmandaks mänguks koliti tagasi Õismäele ning kuigi esimene kolmandik lõppes vaid 1:2 kaotusega, pani Sparta oma üleoleku lõpuks ikkagi selgelt maksma ning alistas EMÜ 14:3.

EMÜ hooaeg jätkub nüüd 2. mail Kalevi spordihallis peetava meistriliiga 3. koha mänguga, kus vastaseks on poolfinaalseerias samuti kiirelt kolm kaotust saanud SK Link/Saku.

Pilt: Rene Kütisaar / Eesti Saalihoki Liit