Tähelepanu!

Eesti Maaülikooli Spordiklubi on alates 3.maist 2021 avatud!
EMÜ Sports Club is open from May 3rd, 2021!

 

Lahtiolekuajad / opening hours

E-R 08.00-21.00 ; L-P 10.00-20.00

Mon-Fri 08.00-21.00 ; Sat-Sun 10.00-20.00

 

Rohkem informatsiooni leiad SIIT /more information/

Eesti Maaülikooli saalihokimeeskonna hooaeg jätkub pronksmedalikohtumisega

EMÜ saalihokimeeskond sai saalihoki PAF liiga põhiturniiril 4. koha. Kuna osa võistkondi loobus pärast märtsis ja aprillis peetud pausi mängimisest, korraldati liiga ümber ning EMÜ sai koha otse poolfinaali. Poolfinaalseeria peeti kolme võiduni Sparta Team Automaailma vastu. Sparta võitis kolmest esimesest mängust kolm ning edenes kiiresti finaali, kus kohtub Jõgeva Tähega.

 

Esimene, Õismäel peetud mäng oli EMÜ jaoks kõige lootustandvam, kui veel kolmanda perioodi alguses mingi isegi korraks 6:5 juhtima; lõpuks tuli siiski vastu võtta selge kaotus 6:12. Teine mäng peeti kaks päeva hiljem Lähtel (EMÜ spordihoone on suletud) ning EMÜ meeskonnale sai saatuslikuks eelnevast mängust kogunenud väsimus; Sparta näitas võimu ja võitis 21:1. Kolmandaks mänguks koliti tagasi Õismäele ning kuigi esimene kolmandik lõppes vaid 1:2 kaotusega, pani Sparta oma üleoleku lõpuks ikkagi selgelt maksma ning alistas EMÜ 14:3.

 

EMÜ hooaeg jätkub nüüd 2. mail Kalevi spordihallis peetava meistriliiga 3. koha mänguga, kus vastaseks on poolfinaalseerias samuti kiirelt kolm kaotust saanud SK Link/Saku.

 

Pilt: Rene Kütisaar / Eesti Saalihoki Liit