Tähelepanu!

Eesti Maaülikooli Spordiklubi on alates 3.maist 2021 avatud!
EMÜ Sports Club is open from May 3rd, 2021!

Lahtiolekuajad / opening hours

E-R 08.00-21.00 ; L-P 10.00-20.00

Mon-Fri 08.00-21.00 ; Sat-Sun 10.00-20.00

Rohkem informatsiooni leiad SIIT /more information/

Korvpalli ja võrkpalli I liiga jätkavad uuest nädalast mängudega

Lähtuvalt Vabariigi valitsuse 30.01.2021 korraldusest võib jätkuda sport ka esiliiga tasandil, mis tähendab, et võistlustulle saavad taas astuda Eesti Maaülikool/Skarcon korvpall- ja Eesti Maaülikooli võrkpallimeeskond. Mõlemad võistkonnad peavad esimesed mängud järgmisel nädalal.

Esmalt jätkab mängudega liigatabelis 8. positsioonil asuv Eesti Maaülikool/Skarcon võistkond, kelle viimane mäng Saku I liigas toimus 11. detsembril, kui võõral väljakul tuli tunnistada kodulinnarivaali Tartu Kalev/Estiko paremust. 18. veebruaril kohtutakse liigatabeli 2. koha meeskonna Kadrina Karudega, kel selja taga täpselt sama pikk paus, aga mängitud 1 mäng enam. Viiruse leviku tõkestamiseks vastu võetud meetmetest tulenevalt on muutunud ka mängu algusaeg - selleks on nüüd 20.30.

Eesti Maaülikooli võrkpallimeeskond asub meie jaoks juba 6. detsembril katkenud hooajal turniiritabelis 3. kohal, TLÜ ja BMF/Rakvere VK järel. Viimane mäng, Tallinna SK vastu lõppeb 3-1 EMÜ võiduga. Uuel nädalal, 20. veebruaril mängitakse kell 15.00 koduväljakul Liider/Rae valla vastu (9. koht).

NB! Kuni pole teavitatud teisiti, toimuvad kõik mängud ilma publikuta ning neile saab kaasa elada Levira spordikanali kaudu sport.television.ee.

Saalihoki meeste ja naiste PAF liiga on toimunud katkestustega ning järgmised mängud toimuvad samuti järgmisel nädalal. EMÜ võistkondade kodumängude kalendri leiad SIIT.