Saku esiliigas sai II koha Eesti Maaülikool/Evocon võistkond

Saku I liiga sai laupäeval üliemotsionaalse hooajalõpu, kui 2300 silmapaari (absolu

10:53 23.04.2024
1. mail on spordihoone suletud.  On May 1st, the sports building is closed.    Ilu

EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

EMÜ võrkpallimeeskonnale nädalavahetuselt 2 võitu

Eesti Maaülikooli võrkpallimeeskond võttis nädalavahetuse esiliiga mängudest kaks võitu ning tõustes liigatabelis kõrgemale.

Laupäeval toimunud esimeses mängus VK Võru/Werro vastu võideti kaks esimest geimi, esmalt tasavägiselt kulgenud avageim 25-21 ning ühepoolseks kujunenud teine geim 25-15. Kolmandas geimis läks Võru 6-0 ette ning vähem kui 4 punkti peale kaotus geimis vähendada ei suudetudki. Geimivõit vastastele 25-20. Neljanda geimi algus oli küll tasavägine, aga siis libises EMÜ eest ära ning võitis geimi 25-18 ja kogu mängu 3-1. Mängu käiku saab vaadata SIIT.

Pühapäevane mäng peeti kodusaalis Liider/Rae vald meeskonna vastu. Vastased said esimese geimi alguses kohe väikse edu sisse ning geimi jooksul enam viiki ei nähtudki, geimivõit Rae valla võistkonnale 25-21. Teist geimi domineeris EMÜ aga täielikult ning skooriga 25-13 viigistati mäng. Kolmandat geimi valdas suuresti Liider/Rae vald skoorini 20-20, kuid sealt alates pani EMÜ end maksma ja võitis 25-21. Neljandas geimis tegi koduvõistkond 5-0 avaspurdi, millest vastane taastus ning seisul 15-15 oldi isegi veel viigis, kuid võidujanulisem EMÜ pööras geimi lõpu enda kasuks, võites 25-17 ja kogu mängu 3-1. Mängu käiku saab vaadata SIIT.

Seitsmest mängust saadud 4 võidu ja 11 punktiga on Eesti Maaülikooli meeskond hetkel liigatabelis 7. kohal. Liidrikohalt leiab eelmise aasta meistri Tallinna Ülikooli, kes on võitnud kõik 7 mängu täispunktidega. Liiga tabeli leiab SIIT.

Eesti Maaülikooli võrkpallimeeskond peab järgmised mängud 14. ja 15. detsembril, esmalt Tallinnas Tallinna spordikooli (hetkel 3. kohal) ning siis kodusaalis liigas 11. kohta hoidva Audentese SK/noortekoondise vastu.