EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

EMÜ naiskond tuli Eesti meistriks saalihokis!

14. aprillil EMÜ spordihoones toimunud saalihoki naiste meistriliiga superfinaalis alistas Eesti Maaülikooli spordiklubi võistkond põnevas heitluses SK Link/Saku naiskonna tulemusega 5:3 ning tuli 2-aastase vahe järel taas Eesti meistriks.

Mängu algus oli tasavägine, kuid EMÜ suutis 8. minutil Edith Pärniku löödud väravast siiski juhtima minna ning lõpetas esimese kolmandiku 1:0 eduseisuga. Teie kolmandiku alguses Saku naiskond küll viigistas, kuid Edith Pärniku 28. ja 33. ning Reti Väärti 34. minuti värava järel lõpetati teine kolmandik 4-1 eduseisus. Viimast kolmandikku alustas EMÜ naiskond küll omaväravaga, aga Edith Pärniku neljas värav 49. minutil kustutas vastaste lootused. Saku viskas 57. minutil küll enda kolmanda värava, kuid lõppseis jäi 5-3 kodunaiskonna kasuks.

EMÜ naiskonna finaalmängu resultatiivseimad: Edith Pärnik (4 väravat + 1 resultatiivne sööt), Reti Väärt (1+0), Jane Klavan (0+2), Sharlote Marleen Kõverik (0+1). Edith Pärnik oli ühtlasi ka play-offide resultatiivseim väravakütt. Meistrivõistluste kõige väärtuslikumaks mängijaks nimetati EMÜ SK võistkonna väravavaht Anastasia Sokolova.