EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid olid põhiturniiri viimases kodumängus tulemuslikud

Saku I liigas alistas neljapäeval kodus Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid KK Viimsi/NoTo skooriga 96:77.

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid läksid avaveerandile vastu hea keskendumisega ja võitsid 28:15. Teisel veerandil ei suutnud kodumeeskond häid olukordi enda kasuks realiseerida ja lasid Viimsil poolajaks kaotusseisu vähendada viiele punktile. Kolmandal veerandajal suutsid maaülikooli mängijaid jälle keskendunumalt mängida ja kasvatsid eduseisu 13 punktile ning tagasi enam ei vaadanud. Lõpetuseks saadi 19. punktiline võit.

Tesiel veerandil oldi hädas kaitse lauapallide noppimisel. Mängu vältel ei suudetud palli enda kontrolli all hoida ja eksiti palli käsitlusel ning söötudel lausa 19 korda.

Võitjate parim oli Argo Orumaa 26 punkti, 5 lauapalli ja 7 tulemusliku sööduga. Võrdselt 22 punkti said enda nimele Joosep Russak ( 7rs, 6 vl) ja Gert Kaldmäe (9 lp). Vastastel tõi Kristjan Evart 24 punkti, kes tabas kaare tagant 6 viset 16-st.

Kohtumisel vigastas õnnetult põlve KK Viimsi poolelt head mängu näidanud Jalmar-Joosep Saar. Kiiret paranemist talle!

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid sai tabelisse kira 17. võidu nelja kaotuse kõrvale, KK Viimsi/NoTo (12-9) langes selle kaotusega seitsmendale kohale.

Täna, 16.03.18 kell 18.30 on võistlustules Eesti Maaülikooli duubelmeeskond, kui kohtub kodus 1/8 finaali teises kohtumises BC Raplaga.  Avakohtumise võitis maaülikooli duubel vaid nelja punktiga, 76:72. Jan Samuel Vogelainen panustas võitjate kontosse 24 silma. Põnevuslahing toimub Ülenurme Gümnaasiumi Spordihoones!