12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid kaotas kodus Paidele

Saku I liigas sõitis neljapäeval, 08.03.18 Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid meeskonnale külla Paide Viking Window, kes alistas kodumeeskonna tulemusega 85:75.

Paide meeskond võitis poolaja 16 punktiga, kolmas ja neljas veerandaeg üritas Eesti Maaülikool vahet tasa teha, kuid lõpuks oli õnne rohkem külalismeeskonnal. Eesti Maaülikool võitis vastavalt kolmanda veerandi 20:18 ja neljanda 23:19.

Peamised murekohad olid lauavõitlus, mille Maaülikool kaotas 41:46 ja visketabavus kaare tagant  (26%) ning vabavisetel (58%). Lisaks sai Eesti Maaülikooli poolelt mängus trauma Ken Karja, kelle võitlusvaimust väljakul puudust tunti.

Saamuel Rõigas tõi Paidele üleplatsimehena 27 punkti, Rauno Nurklik kogus 22 punkti ning kaksikduubli sai kirja Kevin Puntso 15 punkti ja 14 lauapalliga. Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid meeskonna parim oli 25 punkti, 13 lauapalli, 6 korvisöödu, 5 vaheltlõike ja kahe viskeblokeeringuga Argo Orumaa. Gert Kaldmäe toetas omasid 15 silmaga, sealjuures vabavisked 11-9.

Järgmine kodumäng juba neljapäeval, 15.03.2018 kell 20.15 Viimsi vastu.