EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

Tubli tulemus - EMÜ võrkpalli harrastajate hooaeg päädis rahvaliiga veerandfinaalides

I rida: Merilin Talimets, Eliise Kohv, Kristi Männamets (kapten) II rida: Helena Tull, Kati-Karolin Prangli, Kaisa Lepik, Mari Tuvikene

Credit 24 rahvaliigas osales sel hooajal kaks võistkonda - meeste võistkond (MatrixIT) ja naiste võistkond (EMÜ Naised).

Mehed osalesid III tugevusgrupi Lõuna regioonis ja alagrupimängud lõpetati kolmanda kohaga. Playoffi esimeses ringis mindi kokku Käru meeskonnaga, keda võideti 3:1, järgmine vastane oli Rõngu, keda võideti 3:2 ja pääseti veerandfinaali. Veerandfinaali vastaseks tuli Palivere, kellele aga kaotati 0:3.

MatrixIT võistkonna liikmed: Rainer Banhard, Uko Bleive, Ott Karu, Karl Kivisto, Marko Kruusimägi, Tiit Lehiste, Kiur Lindmäe, Kristjan Metsis, Joosep Piho, Kristjan Praks, Renno Reitsnik (kapten), Fredy Rohtla, Mikk Sepp, Tair Tooming.

EMÜ Naised lõpetasid II tugevusgrupi Lõuna regiooni alagrupi 4. kohaga. Naiste playoffid olid kahemängulised ja esimeses ringis, 1/8 finaalis, mindi kokku Musta Mambaga. EMÜ Naised võitsid 3:2, 3:1. Veerandfinaali vastaseks sattus aga oma alagrupi vastane Tartu Valla SK. Alagrupimängudes võitis Tartu Valla SK 3:2, veerandfinaalis aga 3:0 ja 3:1.

EMÜ Naised võistkonna liikmed: Eliise Kohv, Mélia Loan Le-Hurand, Kaisa Lepik, Viktoriia Lykhohrai, Kristi Männamets (kapten), Kati-Karolin Prangli, Nelli Marjatta Sainio, Merilin Talimets, Helena Tull, Mari Tuvikene.