EMÜ MV Pokkeris

10:04 10.04.2024
Taaskord leidis aset populaarne Eesti Maaülikooli meistrivõistlus pokkeris, mille sellel

Saku I liiga tulised poolfinaalid algasid - seeriat asusid juhtima Tere Kadrina Karud ja Eesti Maaülikool/Evocon

08:46 08.04.2024
Neljapäeval toimusid poolfinaalseeria, mis algas põnevusmänguga Eesti Maaüliko

Laupäeval (06.04.24) on I korruse jõusaal suletud kell 14.00-19.00

17:14 03.04.2024
Seoses eriüritusega on I korruse jõusaal suletud laupäeval (06.04.2024) kell 14.00-

Palju õnne - Eesti Maaülikooli saalihoki naiskond on Eesti Meister!!

08:31 01.04.2024
Eesti naiste finaalseerias kohtusid kolmandat korda Sparta ja Eesti Maaülikool. Tallinnas &Otil

13:01 25.03.2024

10:27 25.03.2024

EMÜ kergejõustiklased olid võidukad koolidevahelistel karikavõistlusel

Eile toimunud Tartu koolidevahelistel karikavõistlusel osales kolm EMÜ Spordiklubi kergejõustiklast. Noored tõid oma koolidele kokku neli võitu.

Eile, 23.11.2016, toimunud Tartu koolide karikavõistlustel kergejõustikus osales kolm EMÜ SK noorkergejõustiklast.

Kõik kolm tulid ka karikavõitjateks.

Reelika Pärnpuu pidas põneva võistluse kõrgushüppes, kus võitja selgitamisel läks vaja lausa ümberhüppeid, kuna põhivõistlus lõppes ühesuguse tulemusega. Võit tuli kolmandal lisakatsel isikliku rekordiga 1.46

Karl Kivi võitis kaugushüppe 6.49-ga ja oli võidu vormistajaks ka 4x200m teatejooksus. Seega tuli kahekordseks karikavõitjaks.

Jaana Pärnpuu võitis suure eduga karika tüdrukute 600m jooksus.