12. märtsil toimusid Eesti Maaülikooli meistrivõistlused mälumängus, koos

Eesti Maaülikooli võistkondadel on hooajad lõpusirgel ning otsustavad mängud

Nädalavahetuse mängud

11:02 21.02.2024
Nädalavahetusel pidasid Eesti Maaülikool/Structura võrkpallurid laupäeval kodu

EMÜ SK suutis nädalavahetusel finaalseeria viigistada

Paf saalihokiliigas on seis pärast kahte nädalavahetusel peetud kohtumist viigis mängudega 2:2. EMÜ Spordiklubi suutis alistada laupäeval, 09.04.16 koduseinte toel kolmandas finaalmängus SK LINK/Saku meeskonna skooriga 8:5 ja viis finaalmängude seeria seisule 1:2.

EMÜ Spordiklubi oli kolmandas finaalmängus Sakust üle kolmandike kaupa 4:1; 2:2; 2:2. Kolmanda mängu parimaks valiti EMÜ poolelt Pavel Semenov, kes viskas kolm väravat ja andis kaks väravaga lõppenud söötu.

Pühapäeval, 10.04.16 alistas EMÜ meeskond juba võõral väljakul Saku meeskonna skooriga 5:3 ja viis seeria viimasele viiendale mängule. Neljandas kohtumises SK LINK/Saku koduplatsil Kiilis näitas EMÜ Spordiklubi meeskond kohtumise viimasel viiel minutil suurepärast jõudu ja kallutas 1:3 kaotusseisu koguni 5:3 (1:1, 0:1; 4:1) võiduks. Seekord valiti maaülikooli poolelt mängu parimaks kvaliteetset tõrjetööd teinud väravavaht Taavi Lepik.

Seega selgub tänavune Eesti meistermeeskond 16. aprillil kell 17.00 EMÜ spordihoones algavas viiendas kohtumises.

Autor: Esko Tõnisson

Allikas: Pilt: Renee Kütisaar